تفریحات کودک و خانواده

تفریحی عالی در پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک تجربه عالی و به یاد ماندنی از یک تفریح خوب و از تفریحات کودک و خانواده است. حتما نام ژوراسیک به گوشتان بارها خورده است. در واقع ژوراسیک دوره ای از زمین شناسی است که حیوانات و موجودات خاصی در آن دوره زندگی می کردند.

بعدها با گذشت زمان نسل آن حیوانات منقرض شده و دانشمندان تنها توسط یافتن فسیل موجودات به شکل و جثه آن ها پی برده اند. حتما دیدن حیواناتی که قبل از آفرینش انسان در زمین می زیستند برای شما هم جالب خواهد بود.

پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک و امکانات آن

این پارک دارای محوطه ی بسیار بزرگ است که حیوانات ما قبل تاریخ به صورت متحرک در آن وجود دارد. انواع حیوانات و دایناسورها متحرک بچه ها را به خود جذب می کنند. قطعا فرزندتان تا به حال دایناسورها را در تلویزیون دیده اند و بازدید از این پارک برایشان بسیار جالب خواهد بود. اگر دنبال تفریحی جالب و متفاوت و از  برای خانواده ی خود می گردید پارک ژوراسیک بهترین انتخاب خواهد بود.

شما می توانید با تمام حیوانات و دایناسورها عکس یادگاری بگیرید و خاطره ی جالبی را برای خود بسازید. در این پارک کافی شاپ و رستوران عالی وجود دارد که می توانید غذای خود را در آنجا میل نمایید. نیازی به داشتن پول نقد نیست این پارک دارای کارتخوان است که به راحتی می توانید پرداخت های خود را انجام دهید. وجود پارکینگ اختصاصی در محوطه این امکان را به شما می بخشد که با خیال راحت خودرو ی خود را پارک کرده و به تفریح بپردازید.

پارک ژوراسیک

بعد از بازدید دایناسورها بچه ها می توانند اسباب بازی های مورد علاقه خود را انتخاب نموده و خریداری نمایند. برای تجربه یک تفریح خاص و منحصر به فرد شما و خانواده ی عزیزتان را به بازدید از پارک ژوراسیک دعوت می نماییم. برای حس یک شادی متفاوت در کنار شما عزیزان هستیم.

آدرس :
سعادت آباد ، میدان بهرود ، بلوار عزتی ، ژوراسیک پارک تهران
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.