تفریح, تفریحات هیجانی, کیش

بر فراز آسمان با جایروکوپتر کیش

بر فراز آسمان با جایروکوپتر کیش

بر_فراز_آسمان_با_جایروکوپتر_کیش

تفریحات کیش یکی از مهیج ترین تفریحاتی است که در کل ایران می توانید پیدا کنید. این تفریحات طیف وسیعی داشته و با هر سلیقه ای می توانید آنها را انتخاب کنید. اما بهترین تفریحات هیجانی و جذاب ترین پروازهای تفریحی کیش، جایروکوپتر کیش است.

جایروکوپتر طراحی جالبی داشته که الهام گرفته از هواپیما و هلیکوپتر است. به وسیله جایروکوپتر کیش می توانید روی دریای خلیج فارس آبی رنگ پرواز کنید و از فضای امن و دلنشین جزیره کیش لذت ببرید. لازم به تذکر است که فاصله زمان تا آسمان ۱۵۰۰ متر بوده و حس هیجان و آدرنالین را به شما منتقل می کند.

شرایط_جایروکوپتر_کیش

جایروکوپتر تفریحی امن بوده که وسیله آن مدام در حال چکاپ و بررسی است. در نتیجه نیازی به نگرانی نخواهد بود و با خیال راحت سوار شوید. قبل از سوار شدن لازم است بلیط را از سایت های معتبر یا به صورت حضوری دریافت کنید.

شرایط تهیه بلیط جایروکوپتر کیش، به این صورت است که زیر سن ۱۰ سال پذیرفته نمی شوند و وزن باید ۱۰۵ کیلو به پایین باشد. در غیر این صورت امکان پرواز را نخواهید داشت. هزینه جایروکوپتر کیش متغیر بوده و اکنون ۳۵۰۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

جایروکوپتر کیش دارای ظرفیت ۲ نفری یعنی خلبان و سرنشین است که در طول پرواز قدرت مانور بسیار بالایی دارد. ناگفته نماند که قبل از سوار شدن، خلبان به شما آموزش هایی را می دهد و ضروری است تمام آنها را رعایت کنید تا در حین پرواز با مشکلی مواجه نشوید.

hین پرواز برای افراد بالای ۷ سال بلامانع می باشد. کلوپ هوایی کیش تنها مرکز در خاور میانه است که امکان پرواز با جایروکوپتر را برای تمامی افراد فراهم نموده است.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *