تفریح, تفریحــــات آبی, کیش

بنانا و لذت سوار بر موج های خلیج فارس

بنانا و لذت سوار بر موج های خلیج فارس

سوار_بر_موج_های_خلیج_فارس_با_بنانا

تا به حال در حین خوردن موز به این فکر کرده اید اگر وسیله ای برای سوار شدن بود، چطور روی آن سوار می شدید؟ شاید در نگاه اول خنده دار باشد اما اگر بدانید، وسیله ای به نام بنانا وجود دارد شاید به هیجان موضوع پی خواهید برد. بنانا یکی از لذت بخش ترین تفریحات آبی خلیج فارس است.

بنانا وسیله هیجان انگیز که شبیه به یک قایق بادی یا شاتل است، در بین جوانان و نوجوانان پرطرفدار بوده و در سفرهای خود به جزیره کیش حتما آن را در برنامه سفر قرار می دهند. به این صورت که شما سوار بر این تیوب ها شده و توسط قایق های تندرو ی جت بوت با سرعت بسیار بالایی بر پهنه دریا کشیده می شوید و هیجان وصف ناپذیری را تجربه می کنید.

 

شرایط_تفریح_بنانا_کیش

شاتل و بنانا کیش یک از امن ترین تفریحات کیش است که امکان دارد در مسیری شما را درون آب پرتاب کند. حتی اگر به شنا کردن مسلط نباشید با جلیقه های ایمنی که برایتان در نظر گرفته اند هرگز غرق نمی شوید. همچنین به دلیل سرعت و هیجانی که دارد، آدرنالین زیادی ترشح کرده و شاید درون آب افتادن بخش جذاب این تفریح باشد.

شاتل بنانا ظرفیت ۴ تا ۷ نفر را دارد و به مدت ۱۵ دقیقه پذیرای شما عزیزان خواهد بود. هزینه شاتل و بنانا بسیار مقرون به صرفه بوده و برای سنین ۱۰ سال به بالا تفریحی جذاب است.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *