تفریح, سرگرمی, کیش

بهترین سرگرمی در پینت بال کیش

بهترین سرگرمی در پینت بال کیش

پینت بال کیش

برخی افراد به بازی هایی که در آن از تفنگ استفاده می شود علاقه دارند. اما سرگرمی هایی که در آن از اسلحه استفاده می شود خطراتی در پی خواهد داشت. اما ما قصد داریم یکی از جالب ترین تفریحات جزیره کیش را به شما عزیزان معرفی کنیم. پینت بال کیش یکی از مشهورترین بازی های کیش است که از کودکان تا افراد مسن را به خود جذب کرده است. خبر خوش این است که پینت بال از امنیت بالایی برخوردار بوده و بانوان و آقایان می توانند از بازی لذت ببرند.

پینت بال یکی از ورزش های پرهیجان است که ترکیبی از دو ورزش دوومیدانی و تیراندازی میباشد، شما در این تفریح در یک صحنه جنگ قرار میگیرید اما بدون اینکه صدمه ببینید و برای اینکه بتوانید در این جنگ پیروز شوید نیاز به یک تفکر استراتژیک دارید.

شرایط_پینت_بال_کیش

پینت بال در کیش دارای امکانات و تجهیزات بسیار عالی بوده و بهترین اسلحه برای آن در نظر گرفته شده است. پینت بال کیش به گونه ای طراحی شده که شما باید با استفاده از فکر و بدن خود، در بازی درگیر شوید و امتیازات را ازآن خود کنید. شما می توانید مخزن تفنگ خود را با توپ شارژ کنید و در هر بازی حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گلوله رنگی داشت باشید. اسلحه های بازی پینت بال، بادی بوده و درون مخزن گلوله های ژلاتینی و رنگ خوراکی پر می شود.

در پینت بال جزیره همه افراد در رده های سنی مختلف میتوانند این تفریح هیجان انگیز را انجام دهند، شما برای انجام یک نبرد واقعی کافی است سه چیز داشته باشید: قدرت دویدن، فکر کردن سریع و استفاده از تفنگ های مخصوص پینت بال.

لازم به تذکر است که می توانید به مدت ۳۰الی۶۰ دقیقه در زمین پینت بال باشید. قبل از شروع بازی ۵۰ عدد توپ و یک دست لباس مخصوص پینت بال به شما می دهند. امیدواریم در پینت بال کیش نهایت لذت را تجربه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *