تفریح, تفریحــــات آبی, کیش

بیگ بال جدیدترین تفریح کیش

بیگ بال جدیدترین تفریح کیش

بیگ_بال_جدیدترین_تفریح_کیش

تفریحات آبی کیش بسیار متنوع و جذاب هستند. به همین دلیل لازم است بر اساس علایق و روحیات خود این تفریحات را انتخاب کنید. بیگ بال یکی از جدیدترین تفریحات کیش است که برای هر فرد و هر سنی مناسب خواهد بود. قبل از هر چیزی لازم است بدانید این بازی مانند بازی های دیگر کیش، نیازمند تکنیک و دانستن برخی موارد است.

بیگ_بال_چیست؟

این بازی جز یکی از محیج ترین و هیجان انگیزترین بازی های جزیره زیبای کیش می‌باشد. بیگ بال یا توپ بزرگ در واقع توپی است که به وسیله باد پر شده و به قدری بزرگ است که یک انسان داخل آن جا می شود.

فقط لازم به تذکر است که در هوای طوفانی و بارانی بازی بیگ بال خدمات رسانی نمی شود. زیرا امکان خطرات بیشتر بوده و امکان دارد موج های دریا خلیج فارس مشکلاتی به وجود آورد.

اما به طور کلی این بازی به صورت فردی بوده و وارد توپ می شوید و باید با حرکت درون توپ به توپ های دیگر حمله کنید. بیگ بال کیش روی سطح آب شناور است و با چرخش و تکان های ناگهانی حس هیجان به شما می دهد.

این بازی جالب برای خانم ها و آقایون  قابل استفاده میباشد.هزینه این بازی نسبت به مدت زمان استفاده آن متغیر میباشد.اگر به جزیره زیبا کیش سفر کردید حتما از این بازی محیج و هیجان انگیز استفاده کنید و لذت ببرید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *