تهران, رستوران و کافه ها, کافه

تفریحات متفاوت در هنگامه ی صبح همراه با کافه ریبار

کافه بازی مایند اسپرت کافه ای در سرزمین عجایب

تفریحات متفاوت در هنگامه ی صبح همراه با کافه ریبار

کافه ریبار : از بهترین مکان هایی که می شود در سطح هر شهری به جهت گذراندن وقت و یا دورهمی ‌های دوستانه و یا یکی از تفریحات متفاوت استفاده برد، کافه ها هستند. محیط ‌های عموما دنج، راحت، مدرن و خاص که بسته به تفکری که در گردانندگان آنها وجود دارد، دکوراسیون های متنوع و جذابی را می توان در آنها پیدا کرد. کافه ها می توانند از جمله تفریحات ثروتمندان باشند.

عموما افراد سطح بالای جامعه و یا قشر تأثیر گذار اجتماع به جهت دورهمی ها با هدف ایجاد فضایی برای بیان بحث های فرهنگی، اجتماعی، هنری و حتی اخلاقی بشکل گونه ای از تفریحات متفاوت در کافه ها دور هم جمع می شوند. کافه یک مکان با خلاقیت کشور های غربی است.

فضاهایی که در سطح شهر های ایران با همان رویکرد های ابتدای ورود خود به این سرزمین به فعالیت خود ادامه می ‌دهند. یعنی خلق فضاهایی هنری، جذاب، دلنشین که با هدف ایجاد بستر هایی برای جذب اجتماع های هنرمندان، متفکران و اندیشمندان جامعه و یا فضایی برای داشتن تفریحات متفاوت ایجاد می ‌شوند.

 

معرفی یکی از بهترین کافه ها در سطح شهر تهران

البته کافه در روزگار امروز کوچه پس کوچه های شهر های ایران، محل رفت و آمد اقشار بسیار عام جامعه نیز شده است. بسیاری از جوانان از دانشجو گرفته تا ورزشکار و هنرمند به نوعی شیفته ی وقت گذرانی همراه با تفریحات متفاوت در کافه ها شده اند. در این مقاله قصد معرفی یکی از بهترین کافه ها در سطح شهر تهران را داریم.

کافه ای که با توجه به موقعیت آن، مخاطب قشر ثروتمند جامعه شده است. کافه ریبار که می تواند به خوبی از عهده تفریحات ثروتمندان جامعه ی تهران برآید. در تهران کافه به معنای درست کلمه به گونه ای که بتواند یک شرایط کافه ی واقعی را خلق کرده باشد، به ندرت یافت می ‌شود و کافه ریبار یکی از همان کافه های خاص، شیک و عالی است که می ‌تواند معنای کامل حضور در یک کافه را برای شما تداعی کند.

اما قبل از پرداختن به کافه ریبار به جهت آنکه بدانید دقیقاً یک کافه ی خوب باید چه طور باشد و یا چه فضایی را ایجاد نماید، بهتر است اندکی با مفهوم کافه آشنا بشویم تا در کنار درک درست از فضای کافه ای بتوان ارزیابی صحیحی از امکانات کافه ریبار که مکان مناسبی است برای تکمیل تفریحات ثروتمندان داشته باشیم.

کافه ها را بهتر بشناسیم

اگر در فرهنگ لغت به دنبال معنای لغوی کافه باشید با اصطلاحاتی مانند همه ی مردم و یا مکانی عمومی به جهت نشستن برخورد خواهید کرد. کافه در تعریف کلی آن می شود مکانی عمومی به جهت دورهمی های دوستانه همراه با صرف چای و قهوه. اما در بیان کاربردی کافه مکانی است با رویکرد استفاده ی عمومی که می تواند برای یک نفر و یا چند نفر فضایی دنج و خودمانی با رویکرد تفریحات متفاوت ایجاد کند.

این فضا می تواند همراه با صرف چای و قهوه به انضمام کیک و یا هر چیز دیگری باشد. این خلق فضای دنج به معنای خلوت بودن کافه ها نیست. کافه می تواند مکانی شلوغ باشد، اما ساختار و چیدمان کلی آن به گونه ای است که در اوج شلوغی می ‌تواند برای چند نفر و حتی یک نفر فضایی دنج و خلوت داشته باشد.

اصلی ترین ویژگی کافه ها

اصلی ترین ویژگی کافه ها شرایط آنها برای پاتوق شدن می باشد. در واقع بسیاری از کافه باز ها به یک کافه ی خاص دلبستگی دارند و در زمانی که می خواهند خلوتی برای خود داشته باشند و یا به دنبال تفریحات متفاوت با دوستان خود هستند، راهی کافه ی خود می‌ شوند. همین دلبستگی ها کم کم می تواند به خلق پاتوق هایی برای افراد و یا گروه های دوستانه تبدیل بشود.

پاتوق هایی که برای بسیاری از کافه بازها رنگ و بوی تفریحات متفاوت را خواهد داشت. در کافه ها علاوه بر چای و قهوه و کیک و… ممکن است غذا هم سرو بشود. اما این سرو غذا، کافه را تبدیل به رستوران نمی کند. چرا که هیچ کسی رستورانی را برای پاتوق شدن انتخاب نخواهد کرد. از طرفی در کافه در هر زمانی که بخواهید حتی اگر قرار به صرف یک چای باشد، می توانید بنشینید و به خلوت خود بیاندیشید.

اما در یک فضای رستورانی قطعاً شاهد چنین امکاناتی نخواهید شد. و در نهایت فضای حاکم بر کافه ها فضایی هنری است، آن هم از نوع مدرن. کتاب خواندن، بحث های هنری و فرهنگی و حتی سینمایی، گپ زدن های خودمانی و خلاصه وقت ‌گذرانی های آرام و تجربه ی تفریحات متفاوت از جمله ویژگی های حاکم بر هر کافه ای خواهد بود.

 

کافه ریبار و تفریحات متفاوت برای ثروتمندان

حالا که اندکی و شاید کلی با مفهوم کافه و فضای حاکم بر آن آشنا شدیم به کافه ریبار بر می گردیم تا با این کافه ی خوش نشین تهرانی که مخصوص تفریحات ثروتمندان است بیشتر آشنا بشویم. اول آنکه کافه ریبار یک کافه رستوران است. پس به راحتی می توانید روی آن برای دورهمی هایی که قرار است حسابی خوشمزه بشوند، حساب باز کنید. کافه ریبار یک کافه ی فضای باز است. کافه ی فضای باز در تهران به ندرت یافت می شود و این ویژگی، وجه تمایز کافه ریبار با دیگر کافه ها خواهد بود.

از یک کافه ی خوب باید انتظار چیدمان و طراحی هنری داشت. کافه ریبار این فضا را به خوبی خلق کرده است. محیط و چیدمان کافه ریبار آن چنان هنری و خلاقانه می باشد که می تواند برای لحظاتی هر نگاهی، با هر سلیقه ‌ای را محو زیبایی های خود نماید. این زیبایی در دکوراسیون می تواند در تکمیل تفریحات متفاوت شما تاثیر گذار باشد.

اگر چه ظرفیت کافه ریبار در حدود ۶۰ نفر است و این حجم از نفرات می‌ تواند برای فضا های دنج هر کافه ای خطرناک باشد، اما در کافه ریبار اصلا نگران خلوت های خود نباشید. فاصله ی میز ها و چیدمان آنها به گونه ای است که هر فضای شخصی را حفظ خواهد نمود.

منوی بسیار باز و متنوع کافه ریبار

منوی موجود در کافه ریبار یک منوی بسیار باز و متنوع است. منوی کافه رستورانی کاملی که متوجه ی هر نوع سلیقه ای بوده است را می توان در آن پیدا کرد. این تنوع خاص قطعا برای تکمیل تفریحات ثروتنمدان مهم خواهد بود. از قهوه های خاص و حرفه ای تا غذا های جذاب فرنگی، همگی با بالاترین سطح کیفی و مهارت تهیه می شود.

اما کافه ریبار را صبحانه هایش خاص می‌ کند. منوی صبحانه ی کافه ریبار بسیار کامل و در دو تیپ سرد و گرم تهیه می شود. از این رو اگر می خواهید همراه با یک سحرخیزی معمولی صبح خاصی را آغاز نمائید و در نهایت تجربه ی تفریحات متفاوت را در هنگامه ی صبح داشته باشید، صبحانه های کافه ریبار را از دست ندهید.

در انتهای سفر مجازیمان به کافه ریبار اگر می خواهید این گونه از تفریحات متفاوت را با نگرشی جذاب تر تجربه نمایید به گونه ای که در کسب این گونه از تفریحات خاص دچار سردرگمی نباشید همراه سایت تعطیلات مارکت بشوید. کافه ریبار در خیابان ولیعصر، ابتدای زعفرانیه، داخل موزه زمان قرار دارد. شماره تماس با مجموعه کافه ۰۲۱۲۲۱۲۲۹۵۱ می باشد و کافه در ساعات ۹ الی ۲۴ آماده ی پذیرایی از شما خواهد بود.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *