تفریح, تفریحــــات آبی, کیش

تفریحی باورنکردنی به نام کایت بردینگ

تفریحی باورنکردنی به نام کایت بردینگ

تفریحی_باورنکردنی_به_نام_کایت_بردینگ

سفر به کیش یکی از رایج ترین سفرهایی است که در طول یک سال به خصوص در فصل تابستان انجام می شود. جزیره کیش به دلیل داشتن تفریحات آبی هیجان انگیز، گردشگران بسیاری را جذب کرده و همچنین باعث فراهم کردن امکانات جالبی برای مردم محلی شده است. در بین این همه تفریحات کایت بردینگ یکی از بهترین آنها بوده و هیجان بالایی دارد.

شرایط_کایت_بردینگ

کایت بردینگ نمونه ای از اسکی روی آب و پاراگلایدر است که در واقع شما به وسیله سیم های بسیار محکمی به کایت وصل هستید و از طریق تخته مخصوصی که زیر پایتان است می توانید جهات خود را هدایت کنید. باد کایت بردینگ را به سمت های مختلف می کشد و همین موضوع باعث هیجان بیشتر خواهد شد.

لازم به تذکر است که برای تفریح کایت بردینگ کیش حتما باید شرایط خاصی داشته باشید. برای مثال نباید بیماری خاص و جراحت داشته باشید. همچنین اگر ترس یا فوبیا عجیب دارید هرگز سمت این تفریح نروید

انجام این ورزش نیازمند شرایط جوی بسیار مساعدی نیز می باشد چرا که در کایت بوردینگ ورزشکاران به وسیله نیروی کششی کایت بر روی آب اسکی می کنند. کلاس های مختلفی از کایت بوردینگ وجود دارد که شامل raicing cours,jump, freestyle, speed , wakestyle می باشد. جزیره کیش به دلیل دارا بودن نوار ساحلی و باد مناسبی مه هر سه روز یک بار می وزد، مکان بسیار مناسبی برای انجام ورزش های آبی بادی از جمله کایت بوردینگ است

نتیجه_گیری

حتما کایت بردینگ سواری را در جزیره کیش امتحان کنید. این ورزش حاشیه امن شما را از بین برده و حس آرامش را به زندگی منتقل می کند. امیدواریم در سفر به کیش بهتان خوش بگذرد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *