تفریح, تفریحــــات آبی, کیش

سفری به یادماندنی در کشتی های تفریحی

سفری به یادماندنی در کشتی های تفریحی

سفری_به_یادماندنی-در_کشتی_های_تفریحی

زمانی که حرف از تفریح یا تفریحات آبی و گردش روی آب های نیلگون خلیج فارس می شود، همه کشتی های تفریحی را ترجیح می دهند. اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید و تا به حال سوار کشتی نشده اید، کشتی های تفریحی در کیش را در برنامه سفر خود قرار دهید. کشتی های تفریحی شبانه بسیار هیجان انگیز و چشم نواز هستند و بعد از گذشت ساعاتی علاقه دارید در کشتی و دریای خلیج فارس پرسه بزنید.

کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند. گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت ۲۱ شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

آب های اطراف جزیره کیش محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و … است. با کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای تماشای این زیبایی ها امکان پذیر است.

کشتی_های_تفریحی_کیش

در جزیره کیش به وفور نعمت کشتی های تفریحاتی خواهید دید. در این قسمت برخی از آنها را معرفی می کنیم تا به سلیقه خود یکی را انتخاب کنید.

۱٫کشتی تفریحی گوهر با پذیرایی شام و اجرای موسیقی زنده
۲٫کشتی آرتمیس کیش پذیرایی کامل با موزیک زنده و شاد
۳٫کشتی اوستا به همراه بهترین رستوران و کافه
۴٫کشتی نوید دریا با داشتن شامی منحصر به فرد و موسیقی زنده و جنگ شادی پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

نتیجه_گیری

در مجموعه لازم است بدانید این کشتی ها دارای سرگرمی های متنوعی بوده و اگر یک شب سفر را به آن اختصاص دهید، برایتان خاطره انگیز و به یادماندنی خواهد بود.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *