تفریح, تفریحات کودک و خانواده, تهران

شادی و هیجان در دنیای بازی بولینگ عبدو

شادی و هیجان در دنیای بازی بولینگ عبدو

دنیای بازی بولینگ عبدو ، یکی از مجتمع های تفریحی مجهز و قدیمی تهران است که اخیرا به نام مجتمع تفریحی ورزشی شهید چمران شناخته می شود، این مکان با انواع وسایل هیجان انگیز بازی و تفریح برای همه سنین از ۲ تا ۲۰ سال و امکانات رفاهی مناسب، توجه مردم تهران و گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

کودکان انرژی زیادی دارند که خانواده ها همیشه قادر نیستند در چهارچوب آپارتمان و منزل این حد از انرژی را کنترل کنند و بهترین مکان برای تخلیه انرژی کودکان شهربازی ها هستند. همچنین از آن دست اماکن تفریحی ورزشی است که موجب تخلیه انرژی کودکان شادی و هیجان آنها می شود.

 

معرفی دنیای بازی بولینگ عبدو

این دنیای بازی با وسعتی معادل ۱۵۰۰ متر مربع در خیابان شریعتی تهران واقع شده است. سرزمینی با انواع وسایل بازی هیجان انگیز و رنگی که سرزمینی شاد و رویایی برای کودکان بوجود آورده، یکی از جذابیت های دنیای بازی بولینگ عبدو، امکان ۶۰ نوع بازی متنوع می باشد که ۸۰ درصد آن برای رده سنی کودکان ۳ تا ۱۲ سال است. دنیای بازی بولینگ عبدو یکی از بهترین تفریحان کودک محسوب می شود.

ترن هوایی یکی از پرطرفدارترین وسایل بازی در دنیای بازی است ترن از لحظه ای که شروع به حرکت می کند با هر سرازیری و سربالایی که پشت سر می گذرد از شدت هیجان صدای فریاد کودکان در هوا می پیچید.

کاروسل با صندلی هایی به شکل گورخر، اسب ، اردک و زرافه یکی از دیدنی ترین وسایل بازی دنیای بولینگ عبدو است که کودکان اشتیاق زیادی برای سوار شدن آن دارند.

قطار کودکان ، ماشین های برقی، فریزبی، ایرهاکی، بتمن، فایربال، سیمیلاتور فراری، ماشین کوبنده، ساب وی سورفر، موتور کورسا، تایگر بولینگ، تایفون، اسپیس شاتل، دریم رایدرز، هلو کیتی، بالن باستر، چوچوترین، بامپرکار، دیزی چیکن و ده ها وسیله بازی دیگر در دنیای بولینگ عبدو، انتظار کودکان و خانواده ها را می کشد تا روزی شاد و مفرح برایشان خلق کند.

بعد از بازی و تخلیه انرژی حتما کودکان گرسنه و تشنه می شوند که فودکورت و کافی شاپ با انواع غذاهای لذیذ و نوشیدنی های مختلف، برای پذیرایی و ارائه خدمات آماده است.

سایت تعطیلات مارکت دعوت می کند از شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۳:۳۰ و پنج شنبه، جمعه و ایام تعطیل: ۱۰:۳۰ الی ۱۵ از دنیای بازی بولینگ عبدو بازدید بفرمایید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *