تفریح, تفریحــــات آبی, کیش

لذت تفریح با کیبل اسکی در کیش

لذت تفریح با کیبل اسکی در کیش

لذت_تفریح_با_کیبل_اسکی_در_کیش

تفریح یکی از احتیاجات زندگی هر فردی است. اگر در کنار داشتن یک شغل مناسب به تفریح اهمیت ندهید قطعا فرسودگی سراغتان آمده و شما را تحت فشار قرار می دهد. در این قسمت قصد داریم شما را با کیبل اسکی یکی از تفریحات آبی در کیش آشنا کنیم.

مجموعه تفریحی پارک کیبل اسکی، یکی از مهیج ترین تفریحاتی است که جزیره کیش برای پیر و جون در نظر گرفته است. کیبل اسکی کیش علاوه بر اینکه مورد توجه مردم محلی این جزیره بوده و گردشگران و توریست های خارجی را به خود جذب کرده است.

این ورزش آسان، ایمن و لذت بخش، شرایط سنی خاصی نداشته و همه می توانند از ۳ سال تا ۹۳ سال از آن لذت ببرند. کیبل اسکی جاذبه ای است که به راحتی نمی توان از رفتن به آن صرف نظر کرد. به منظور سرویس دهی به علاقه‌مندان این ورزش، ۵ برج در خلیج فارس نصب شده است که قابلیت سرویس دهی به ۱۲ نفر را به طور همزمان دارد.

شرایط_کیبل_اسکی_در_کیش

برگترین کیبل اسکی جهان در جزیره کیش قرار دارد. اگر به کیش سفر کرده اید پیشنهاد ما این است که حتما به این مجموعه بروید و اسکی روی آب را امتحان کنید. کیبل اسکی دارای طول ۸۶۰ متر و ۱۶۰ متر عرض است. این کیبل اسکی سرعتی حدود ۲۸ تا ۶۲ کیلومتر در ساعت داشته که با حرکت روی آب نهایت لذت را تجربه خواهید کرد.

این مجموعه در یکی از زیباترین نقاط جزیره کیش واقع شده است؛ علاوه بر ساحل نقره‌فام، وجود درختان نارگیل و لور و آلاچیق‌های متعدد، چشم‌انداز بی‌نظیری ایجاد کرده است و هر کسی که در آنجا حضور دارد لذت واقعی را تجربه می کند.

نتیجه_گیری

حتما کیبل اسکی را در جزیره کیش امتحان کنید. این ورزش حاشیه امن شما را از بین برده و حس آرامش را به زندگی منتقل می کند. امیدواریم در سفر به کیش بهتان خوش بگذرد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *