تهران, مجموعه های فرهنگی و ورزشی, ورزشی

مجموعه ورزشی انقلاب کمپی حرفه ای برای حرفه ای ها

مجموعه-فرهنگی-و-ورزشی-انقلاب-تهران

مجموعه ورزشی انقلاب کمپی حرفه ای برای حرفه ای ها

شاید کمتر کسی در شهر تهران یا دیگر شهرها اسم مجموعه ورزشی انقلاب را نشنیده باشد . با توجه به کامل بودن امکانات و تجهیزات مجموعه ورزشی انقلاب در اکثر رشته های پرطرفدار و همچنین نحوه سرویس رسانی به کاربران انواع رشته های ورزشی این مجموعه تبدیل به یکی از بهترین و کاملترین مجموعه ورزشی های شهر پایتخت تبدیل شده است .

مجموعه ورزشی انقلاب واقع در ابتدای بزرگراه نیایش با در داشتن امکانات و رشته های مختلف ورزشی و تفریحیات ورزشی مانند :

استخر بانوان و آقایان آفتاب ، سالن مخصوص ژیمناستیک ، سالن بدمینتون ، استخر سرپوشیده و روباز بانوان ، سالن بولینگ ،زمین فوتبال چمن مصنوعی ،سالن تخصصی بانوان ،زمین بسکتبال ، سالن اسکواش بانوان ، سالن اسکواش آقایان،سالن اسکیت ،سالن پینگ پنگ ، سالن بیلیارد ، زمین های تنیس خاکی ، سالن ورزش های رزمی ، زمین چمن فوتبال طبیعی ، سالن فوتسال ، زمین گلف ، سالن والیبال ، استخر چهار فصل آقایان ،محل مخصوص ماهیگیری ، محل مخصوص صخره نوردی و زیپ لاین ، سالن بدنسازی آقایان ، زمین مخصوص پینت بال ، جاده تندرستی و …..

در واقع مجهزترین و کامل ترین مجموعه تفریحی ورزشی شهر پایتخت محسوب می شود .

به طور کلی می توان گفت که اگر فردی بخواهد در یک مجموعه تمامی امکانات و خدمات ورزشی و تفریحی را بدون نیاز به خارج شدن از مجموعه و محیط استفاده نماید این مجموعه ورزشی پاسخگوی تمامی نیازهای او خواهد بود .

دیگر ویژگی های خاص این مجموعه

در کنار این امکانات پیشرفته و کامل این مجموعه ورزشی حضور مربیان با سابقه در تمامی رشته ها نیز یکی از امکانات و ویژگی های این مجموعه محسوب می گردد . که هر فرد در صورت تمایل می تواند به برنامه ریزی منظم و دقیق و استفاده از امکانات و تجهیزات مجموعه ورزشی انقلاب به هر سطحی از مهارت و پیشرفت در رشته ورزشی مورد علاقه خود دست یابد .

همچنین در این مجموعه ورزشی سیستم ثبت نام و ورود به طوری طراحی گردیده است که شما میتوانید از یک رشته تا چندین رشته را به صورت سالیانه و یا فصل به فصل و یا حتی روزانه ثبت نام و استفاده نمایید .

 

همچنین در کنار تمامی این ویژگی های مجموعه ورزشی انقلاب حضور ورزشکاران حرفه ای به نام در انواع رشته های مختلف مهر تاییدی بر حرفه ای و کامل بودن سیستم و امکانات و تجهیزات این مجموعه می باشد.

با توجه به نحوه دسترسی فوق العاده به این مجموعه ورزشی از چهار جهت اصلی یعنی شمال ، جنوب ، شرق و غرب به ترتیب از شمال خیابان نمایشگاه بین المللی تهران ، از جنوب اتوبان نیایش ، از شرق بوستان ملت و از غرب خیابان سئول این امکان برای هر فردی از هر مسیری محیا خواهد بود تا از امکانات و تجهیزات این مجموعه بهره مند گردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از مجموعه ورزشی انقلاب و یا ثبت نام در رشته مورد علاقه تان و همچنین بازدید به صورت تور مجازی می توانید از طریق لینک زیر و یا شماره تلفن های موجود و یا مراجعه حضوری به آدرس درج شده اقدام نمایید .

https://www.enghelabsportcomplex.ir/

آدرس : تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای اتوبان نیایش ، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
تلفن : ۲۶۲۱۶۱۵۲ – ۲۶۲۱۶۱۵۳ ۲۶۲۱۶۱۵۴

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *