تفریحات, تفریحات ورزشی

مجموعه ورزشی انقلاب کمپی حرفه ای برای حرفه ای ها

مجموعه ورزشی انقلاب کمپی حرفه ای برای حرفه ای ها

شاید کمتر کسی در شهر تهران یا دیگر شهرها اسم مجموعه ورزشی انقلاب را نشنیده باشد . با توجه به کامل بودن امکانات و تجهیزات مجموعه ورزشی انقلاب در اکثر رشته های پرطرفدار و همچنین نحوه سرویس رسانی به کاربران انواع رشته های ورزشی این مجموعه تبدیل به یکی از بهترین و کاملترین مجموعه ورزشی های شهر پایتخت تبدیل شده است .

مجموعه ورزشی انقلاب واقع در ابتدای بزرگراه نیایش با در داشتن امکانات و رشته های مختلف ورزشی و تفریحیات ورزشی مانند :

استخر بانوان و آقایان آفتاب ، سالن مخصوص ژیمناستیک ، سالن بدمینتون ، استخر سرپوشیده و روباز بانوان ، سالن بولینگ ،زمین فوتبال چمن مصنوعی ،سالن تخصصی بانوان ،زمین بسکتبال ، سالن اسکواش بانوان ، سالن اسکواش آقایان،سالن اسکیت ،سالن پینگ پنگ ، سالن بیلیارد ، زمین های تنیس خاکی ، سالن ورزش های رزمی ، زمین چمن فوتبال طبیعی ، سالن فوتسال ، زمین گلف ، سالن والیبال ، استخر چهار فصل آقایان ،محل مخصوص ماهیگیری ، محل مخصوص صخره نوردی و زیپ لاین ، سالن بدنسازی آقایان ، زمین مخصوص پینت بال ، جاده تندرستی و …..

در واقع مجهزترین و کامل ترین مجموعه تفریحی ورزشی شهر پایتخت محسوب می شود .

به طور کلی می توان گفت که اگر فردی بخواهد در یک مجموعه تمامی امکانات و خدمات ورزشی و تفریحی را بدون نیاز به خارج شدن از مجموعه و محیط استفاده نماید این مجموعه ورزشی پاسخگوی تمامی نیازهای او خواهد بود .

دیگر ویژگی های خاص این مجموعه

در کنار این امکانات پیشرفته و کامل این مجموعه ورزشی حضور مربیان با سابقه در تمامی رشته ها نیز یکی از امکانات و ویژگی های این مجموعه محسوب می گردد . که هر فرد در صورت تمایل می تواند به برنامه ریزی منظم و دقیق و استفاده از امکانات و تجهیزات مجموعه ورزشی انقلاب به هر سطحی از مهارت و پیشرفت در رشته ورزشی مورد علاقه خود دست یابد .

همچنین در این مجموعه ورزشی سیستم ثبت نام و ورود به طوری طراحی گردیده است که شما میتوانید از یک رشته تا چندین رشته را به صورت سالیانه و یا فصل به فصل و یا حتی روزانه ثبت نام و استفاده نمایید .

 

همچنین در کنار تمامی این ویژگی های مجموعه ورزشی انقلاب حضور ورزشکاران حرفه ای به نام در انواع رشته های مختلف مهر تاییدی بر حرفه ای و کامل بودن سیستم و امکانات و تجهیزات این مجموعه می باشد.

با توجه به نحوه دسترسی فوق العاده به این مجموعه ورزشی از چهار جهت اصلی یعنی شمال ، جنوب ، شرق و غرب به ترتیب از شمال خیابان نمایشگاه بین المللی تهران ، از جنوب اتوبان نیایش ، از شرق بوستان ملت و از غرب خیابان سئول این امکان برای هر فردی از هر مسیری محیا خواهد بود تا از امکانات و تجهیزات این مجموعه بهره مند گردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از مجموعه ورزشی انقلاب و یا ثبت نام در رشته مورد علاقه تان و همچنین بازدید به صورت تور مجازی می توانید از طریق لینک زیر و یا شماره تلفن های موجود و یا مراجعه حضوری به آدرس درج شده اقدام نمایید .

https://www.enghelabsportcomplex.ir/

آدرس : تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای اتوبان نیایش ، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
تلفن : ۲۶۲۱۶۱۵۲ – ۲۶۲۱۶۱۵۳ ۲۶۲۱۶۱۵۴

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “مجموعه ورزشی انقلاب کمپی حرفه ای برای حرفه ای ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *