تهران, تهران گردی

چشم انداز خیره کننده تهران از سکوی دید باز برج میلاد

چشم-انداز-خیره-کننده-تهران-از-سکوی-دید-باز-برج-میلاد

چشم انداز خیره کننده تهران از سکوی دید باز برج میلاد

سکوی دید باز برج میلاد یکی از عجایب و شگفتی های این برج است که با تهیه بلیط می توانید به این قسمت سر بزنید.

سکوی دید باز در طبقه ششم قرار دارد که می توانید از طریق آخرین طبقه برج میلاد نمایی شگفت انگیز و باورنکردنی از تهران را ببینید. البته دوربین هایی در این طبقه قرار دارند که با آنها تصویری پانوراما از تهران به ویژه در شب قابل دیدن خواهد بود.

سکوی دید باز در ۲۸۹ متری برج واقع شده و به قسمت های دیگر برج به وسیله آسانسور دسترسی خواهد داشت. همچنین در این مجموعه بزرگ شاهد ماکتی از برج های بلند مخابراتی دنیا، وجود یک شهر فرنگ تهران قدیم و میل های قدیمی ایران خواهید بود.

 

آشنایی با سکوی دید باز

سکوی دید باز یکی از محبوب ترین قسمت های برج میلاد است که توجه توریست های زیادی را به خود جلب کرده و روزانه گردشگران به آنجا سر می زنند. این سازه عظیم الجثه جهت آشنایی مردم محلی و گردشگران با اقسا نقاط تهران ساخته شده و تا به حال نتیجه بخش بوده است.

سکوی دید باز برج میلاد، سقفی آزاد و باز داشته و هوا به راحتی در این محیط در حال گردش خواهد بود. البته ناگفته نماند که سکوی دید باز یک طبقه پایین تر از گنبد آسمان است و نمای گنبد آسمان دیدگاه ۳۶۰ درجه را به نمایش می گذارد. اما دیگر در این مکان خبری از دوربین نبوده و فقط می توانید از پنجره های شیشه ای طبقه آخر تهران را تماشا کنید.

به هیچ عنوان از اطراف سکوی دید باز آویزان نشوید و حتما از فاصله ای که دوربین ها قرار دارند؛ تهران را تماشا کنید. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در هنگام غروب و شب به این قسمت بروید. زیرا چراغ های خیابان و اتوبان ها در شب جلوه ای منحصر به فرد داشته و زیبایی دوچندان را به نمایش خواهد گذاشت.

 

شماره تماس: 0218585

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *