جاذبه های تاریخی, گردشگری

ایوان شرق ایران مال را بشناسید

ایوان شرق ایران مال را بشناسید

یکی از معروف ترین سازه های بی نظیر در ایران مال که ایوان شرق ایران مال نام گرفته است. این مجموعه شیشه ای یکی از خاص ترین و چشم نوازترین بنایی است که نظر مردم را به خود جلب کرده و افراد زیادی برای عکس گرفتن با آن به ایران مال می آیند.

ایوان شرق ارتفاعی حدود ۲۵ متر دارد که از طبقه اول تجاری شروع شده و تا بام مجموعه ادامه داشته و همچنین به وسیله یک راهرو به طور مستقیم با ایوان الماس وصل است.

جزئیاتی در خصوص ایوان شرق ایران‌مال

معماری و طراحی ایوان شرق ایران مال، بسیار خاص و منحصر به فرد بوده به شکلی که مانند کریستال های فرو رفته در یک ساختمان به نظر می رسند. علاوه بر این فضای دلنشین و جذاب؛ با کافه و رستوران های بسیار مجهز در این ساختمان رو به رو می شوید که حتما دوست دارید ساعت ها در آنجا بنشینید و با دوستان خود صحبت و معاشرت کنید.

معماری و طراحی این ایوان باعث شده توریست ها نیز تا ساعت ها به گشت و گذار در این مکان بپردازند و عکس های نابی را به ثبت برسانند.

 

علاوه بر تمامی این محاسن، فضای داخلی ایوان شگفتی خود را داشته و بهترین اجناس و کالا در آن به فروش می رسد.

ار برای اولین بار به تهران آمده اید و قصد دارید از این مجموعه هدیه یا سوغاتی برای دوستان و آشنایان خود بخرید؛ ایوان شرق ایران مال مکانی مناسب بوده و می توانید بهترین سوغات را خریداری کنید.

کافه و چایخانه های ایوان شرق از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و در سرویس دهی حرف ندارند. اگر از گشت و گذار در ایوان شرق خسته شده اید و می خواهید کمی استراحت کنید، چایخانه ها انتخاب خوبی خواهند بود. زیرا هم طعم واقعی چای را می چشید هم برای داشتن انرژی مجدد و گشتن در ایوان شرق ایران مال دوباره آماده می شوید.

فراموش نکنید، در کنار این همه فضا برای دید و بازدید از مکان های نزدیک به ایوان شرق مانند: تیمچه حاج علی اکبر، کتابخانه، تالار آیینه، باغ دیدار و باغ ماهان دیدن کنید و لحظاتی فراموش نشدنی را برای خود و همراهانتان به ارمغان بیاورید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *