تفریح, تفریحات هیجانی, کیش

بالاتر از هیجان در کلبه وحشت کیش

بازی

بالاتر_از_هیجان_در_کلبه_وحشت_کیش

کلبه وحشت کیش یکی از جذاب ترین تفریحات هیجانی جزیره کیش است. گردشگران وقتی به کیش می روند اولین تفریحی که انتخاب می کنند، کلبه وحشت خواهد بود. البته ایم کلبه اولین کلبه وحشت ایران نیست و نخواهد بود زیرا در تهران مانند این تفریح بسیار زیاد است. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در خصوص این مکان تفریحی هیجان انگیز بدهیم.

کلبه_وحشت_و_امکانات_آن

شاید بیش از حد توضیح دادن امکانات کلبه وحشت خیلی امر خوبی نباشد زیرا هیجان آن از بین خواهد رفت. اما ما قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص این مکان ارائه کنیم تا به مشکل برنخورید. در قدم نخست باید اشاره کرد، اگر به بیماری قلبی یا بیماری های حادی مبتلا هستید، هرگز این تفریح را انتخاب نکنید.

به محض ورود به این مجموعه با تصاویر زنده و آدم هایی رو به رو می شوید که با صورت های زخمی و خون آلود قصد ترساندن شما را دارند. و علاوه بر اینکه می توان فوق العاده و جذاب باشد، شاید کمی برای سلامتی شما خطرناک باشد.

اما اگر از سلامتی روحی و جسمی کاملی برخوردار هستید، قلعه وحشت کیش کاری می کند هرگز آن شب را فراموش نکنید. آدمهایی که در این راهرو می بینید، بدجنس و دشمن خونی شما هستند؛ در نتیجه همچنان تصمیم به ترساندن و میخکوب کردن شما را خواهند داشت.

 

شرایط_مهم_قلعه_وحشت_کیش

۱٫عکاسی از شما در حین ترسیدن.
۲٫بدون محدودیت می توانید بلیط تهیه کنید.
۳٫هر بلیط برای یک نفر است.
۴٫زمان نمایش ۷ دقیقه.
۵٫قابلیت انتخاب سناریو: خیلی ترسناک، ترسناک معمولی، کمی ترسناک.

سخن_آخر

کلبه وحشت کیش بهترین تفریح برای نوجوانان و بزرگسالان خواهد بود. با ۷ دقیقه گذراندن اوقات فراغت خود، انرژی و هیجان زیادی را تجربه خواهید کرد.

آدرس کلبه وحشت کیش: بلوار داریوش، واقع در پشت هتل ارم
زمان استفاده از تفریح: از ساعت ۱۸ الی ۲ بامداد

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *