تفریح, تهران, سرگرمی

تجربه نهایت سرعت با کارتینگ کیش

شهربازی

تجربه_نهایت_سرعت_با_کارتینگ_کیش

کارتینگ کیش یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که می توانید در این جزیره پیدا کنید. برخی افراد به دلیل روحیه هیجانی که دارند اصولا این تفریح را به عنوان سرگرمی انتخاب می کنند اما طبیعتا برخی افراد به دلیل روحیات آرامی که دارند از تفریحات آبی لذت می برند. اما در این قسمت ما می خواهیم در خصوص پیست کارتینگ کیش صحبت کنیم.

امکانات_کارتینگ_کیش

مسابقه کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای چرخ‌ باز می باشد. این ورزش معمولا به عنوان قدم اول در مسیر رسیدن به ورزش‌های پرخرج‌تر خودروسواری به ‌شمار می رود. یکی از مکان های تفریحی جزیره کیش پیست کارتینگ است که به گردشگران و مسافران خدمت رسانی می‌کند. مسافرانی که قصد سفر به کیش را دارید توصیه می شود حتما به کارتینگ کیش سر بزنند و از آن استفاده کنند.

این جزیره دارای پیستی به طول ۸۰۰ متر است که بزرگ ترین پیست خاورمیانه به شمار می رود. همچنین در این پیست موتورهای چهار چرخ و ماشین های کنترل از راه دور نیز وجود دارد. در این پیشت با ماشین های چهار چرخ به نام ATV رو به رو می شوید که سرعت بسیار بالایی دارند. برای تهیه بلیط و کارتینگ سواری باید بالای ۱۶ سال سن داشته باشید و اگر به رانندگی تسلط دارید اما زیر ۱۶ سال هستید؛ حضور والدین شما الزامی خواهد بود.

کارتینگ کیش شبیه سازی شده از مسابقات فرمول ۱ است که به همان اندازه هیجان و آدرنالین را ایجاد می کند. تفریحات کیش برای بانوان و آقایان برنامه ریزی شده و هیچ محدودیتی نخواهد بود. در نتیجه با خیال راحت این سرگرمی به یادماندنی را تجربه کنید.

سخن_آخر

کارتینگ کیش یکی از مهیج ترین تفریحاتی است که در طول عمر خود تجربه خواهید کرد. در نتیجه شما می توانید از این تفریح بی نهایت لذت بخش و مهیج در کیش استفاده کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *