تفریح, تفریحات هیجانی, کیش

تفریحات مهیج در سافاری کیش

تفریحات مهیج در سافاری کیش

تفریحات_مهیج_در_سافاری_کیش

سافاری کیش یکی از مهیج ترین و مجهزترین مرکز تفریحی جنوب ایران بوده که پیر و جوان را به سمت خود کشانده است. اگر می خواهید در یک روز حس آدرنالین را تجربه کنید و در مجموعه تفریحی سافاری کیش را اوقات فراغت خود را سپری کنید؛ با ما همراه باشید.

جزیره ی کیش با اقلیم بی نظیر، زیبایی های منحصر به فرد و امکانات عالی رفاهی خود، یک انتخاب جذاب برای تمام سلیقه هاست. جزیره کیش مکانی است، که در آن می توانید به استراحت، خرید یا تفریحات هیجانی بپردازید.

انواع_سرگرمی_های_سافاری_کیش

مجموعه تفریحی پارس سافاری کیش، در سال ۱۳۹۲ طراحی و ساخته شد که تاکنون میزبان مردم ایران و جهان بوده است. در سافاری کیش بهترین تور و پکیج های سرگرمی گذاشته شده که می توانید بسته به نوع علاقه خود آنها را انتخاب کنید.

پیشنهاد ما برای شما دوستانی که به هیجان علاقه دارید بازی هایی نظیر موتور سواری، موتورهای تریل، تور باگی، بانجی جامپینگ، تونل وحشت و ماشین های دیفرانسیل است. برخی افراد به دلیل روحیه آرامی که دارند اکثراً تفریحاتی مثل نردبان معلق، شتر سواری، پینت بال و … را انتخاب می کنند.

یکی از جذابیت های این مجموعه، آموزشی است که برای حضار در نظر گرفته اند. اگر به یادگیری پینت بال و آفرود علاقه دارید می توانید در کلاس های آنجا ثبت نام کنید. همچنین برای استفاده از امکانات در مجموعه سافاری کیش باید از ساعت ۱۶:۱۵ تا ۲۱ حضور داشته باشید.

در سافاری کیش هیجان بی نظیری را با عبور از شیب های تند و پیچ در پیچ تپه ماهورهای کیش تجربه خواهید کرد. همچنین خلق لحظاتی فراموش نشدنی و سرشار از هیجان و آدرنالین منتظر شماست. چون اوج لذت آفرود در تفریح سافاری کیش معنا پیدا می کند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *