تفریح, تفریحات کودک و خانواده, تهران

نمایش مهیج و دیدنی دلفین ها در دلفیناریوم برج میلاد

دلفیناریوم برج میلاد تهران ، یکی از اماکن تفریحی و گردشگری شهر تهران است که در سال های اخیر محبوبیت زیادی بین خانواده های تهرانی و گردشگران داخلی و خارجی کسب نموده، این دلفیناریوم با نمایش دلفین ها و شیردریایی فضایی شگفت انگیز و پر از شور و شعف برای کودکان بوجود آورده است.

دلفین ها در نگاه کودکان ماهی های بزرگ بازیگوشی هستند که درون آب می رقصند با توپ های رنگی بازی می کنند و بالا و پایین می پرند که هر حرکتشان برای کودکان شگفت انگیز و شادی آفرین است.

 

معرفی دلفیناریوم برج میلاد تهران

دلفیناریوم برج میلاد تهران، مرتفع ترین دلفیناریوم جهان و اولین دلفیناریوم غیرساحلی در خاورمیانه است.

این دلفیناریوم در وسعتی معادل ۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع ، در هر سانس ظرفیت ۱۲۰۰ بازدیدکننده را دارد و هر سانس یک ساعت طول می کشد.

دلفیناریوم برج تهران، با استفاده از تکنولوژی شبیه سازی شده آب اقیانوس، قابلیت نگهداری انواع پستانداران دریایی را دارد.

در ابتدا ۴ شیردریایی، از کشورهای اسپانیا، هلند و آمریکای جنوبی به این دلفیناریوم منتقل شدند و تحت آموزش با تجربه ترین مربیان خاورمیانه قرار گرفتند.

این شیرهای دریایی با نمایش انواع حرکات اکروباتیک، کشیدن نقاشی ، نواختن ساز دهنی بازدیدکنندگان را به وجد می آورند و آخر نمایش با بازدیدکنندگان عکس یادگاری می انداختند.

به مرور زمان دو دلفین، آلفا و کاسیا، به دلفیناریوم برج میلاد، اضافه شدند و زمانیکه دلفین ها با شیرهای دریایی و محیط دلفیناریوم همزیستی شان کامل شد. برای بازدید کنندگان به نمایش درآمدند.

آلفا و کاسیا دو دلفین باهوش و بازیگوش، با اجرای رقص و نمایش های مهیج و دیدنی خیلی زود محبوب بازدیدکنندگان و کودکان شدند. درحال حاضر در دلفیناریوم برج میلاد تهران، دو دلفین و یک شیر دریایی زندگی می کنند.

سایت تعطیلات مارکت دعوت می کند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۲۱ از دلفیناریوم برج میلاد دیدن فرمائید.

شماره تماس: 0218585

برای آشنایی با سایر مکان های تفریحی کودکان در تهران روی لینک کیک کنید.

بیشتر بخوانید:

موزه سینمای تهران

چشم انداز خیره کننده تهران از سکوی دید باز برج میلاد

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *