تفریحات, تفریحات کودک و خانواده

نمایش مهیج و دیدنی دلفین ها در دلفیناریوم برج میلاد

دلفیناریوم برج میلاد تهران ، یکی از اماکن تفریحی و گردشگری شهر تهران است که در سال های اخیر محبوبیت زیادی بین خانواده های تهرانی و گردشگران داخلی و خارجی کسب نموده، این دلفیناریوم با نمایش دلفین ها و شیردریایی فضایی شگفت انگیز و پر از شور و شعف برای کودکان بوجود آورده است.

دلفین ها در نگاه کودکان ماهی های بزرگ بازیگوشی هستند که درون آب می رقصند با توپ های رنگی بازی می کنند و بالا و پایین می پرند که هر حرکتشان برای کودکان شگفت انگیز و شادی آفرین است.

دلفیناریو برج میلاد

معرفی دلفیناریوم برج میلاد تهران

دلفیناریوم برج میلاد تهران، مرتفع ترین دلفیناریوم جهان و اولین دلفیناریوم غیرساحلی در خاورمیانه است.

این دلفیناریوم در وسعتی معادل ۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع ، در هر سانس ظرفیت ۱۲۰۰ بازدیدکننده را دارد و هر سانس یک ساعت طول می کشد.

دلفیناریوم برج تهران، با استفاده از تکنولوژی شبیه سازی شده آب اقیانوس، قابلیت نگهداری انواع پستانداران دریایی را دارد.

در ابتدا ۴ شیردریایی، از کشورهای اسپانیا، هلند و آمریکای جنوبی به این دلفیناریوم منتقل شدند و تحت آموزش با تجربه ترین مربیان خاورمیانه قرار گرفتند.

این شیرهای دریایی با نمایش انواع حرکات اکروباتیک، کشیدن نقاشی ، نواختن ساز دهنی بازدیدکنندگان را به وجد می آورند و آخر نمایش با بازدیدکنندگان عکس یادگاری می انداختند.

به مرور زمان دو دلفین، آلفا و کاسیا، به دلفیناریوم برج میلاد، اضافه شدند و زمانیکه دلفین ها با شیرهای دریایی و محیط دلفیناریوم همزیستی شان کامل شد. برای بازدید کنندگان به نمایش درآمدند.

آلفا و کاسیا دو دلفین باهوش و بازیگوش، با اجرای رقص و نمایش های مهیج و دیدنی خیلی زود محبوب بازدیدکنندگان و کودکان شدند. درحال حاضر در دلفیناریوم برج میلاد تهران، دو دلفین و یک شیر دریایی زندگی می کنند.

سایت تعطیلات مارکت دعوت می کند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۲۱ از دلفیناریوم برج میلاد دیدن فرمائید.

برای آشنایی با سایر مکان های تفریحی کودکان در تهران روی لینک کیک کنید.

بیشتر بخوانید:

موزه سینمای تهران

چشم انداز خیره کننده تهران از سکوی دید باز برج میلاد

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “نمایش مهیج و دیدنی دلفین ها در دلفیناریوم برج میلاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *