اصفهان, جاذبه های طبیعی, گردشگری

آکواریوم اصفهان

آکواریوم-اصفهان

آکواریوم_اصفهان

آکواریوم اصفهان یکی از جاذبه های گردشگری اصفهان است که بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی دارد. این آکواریوم، یک مکان منحصر به فرد برای تماشای زندگی ماهی ها و تمام آبزیان در منطقه ای دور از اقیانوس و دریا به شمار می رود. این آکواریوم زیبا در منطقه ناژوان منتهی به پارک جنگلی ناژوان ساخته شده است.

در این آکواریوم زیبا انواع گونه های مختلف از آبزیان، ماهی های زیبا و خزندگان نگهداری می شوند. محوطه داخل آکواریوم هم جنبه گردشگری دارد و هم  دارای کافی شاپ برای استراحت و تفریح می باشد.

 

گونه های مختلف دریایی نظیر ماهی های زینتی، اسب دریایی، خزندگان، آبزیان مخصوص آب شور و آب شیرین متناسب با محل مناسب برای زندگی در محوطه های مختلف در آکواریوم اصفهان به نمایش گذاشته شده اند.

 در داخل آکواریوم قسمت هایی وجود دارد که ماهی های غول پیکر، انواع کوسه و مارماهی نیز نگهداری می‌شوند. این مخزن ها از شیشه های ضخیم ساخته شده‌اند و نماد کاملی از زندگی اعماق اقیانوس را به نمایش گذاشته‌اند. بسیاری از جانوران آبزی خطرناک از طریق آکواریوم های شیشه ای قابل مشاهده هستند.

قسمت دیگری از آکواریوم اصفهان که مورد علاقه تمام گردشگران قرار دارد یک تونل استوانه ای شکل است که سقف شیشه ای دارد و شما در حال عبور از داخل تونل می توانید جانوران در حالی که بالای سر شما شنا می کنند را تماشا کنید. پیشنهاد می کنیم برای لذت بردن از منظره زندگی اعماق اقیانوس ها از آکواریوم اصفهان بازدید کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *