اصفهان, جاذبه های طبیعی, گردشگری

کوه صفه

کوه-صفه

کوه_صفه

یکی از زیباترین مناظره گردشگری و تفریحی در شهر اصفهان، کوه صفه است. این کوه در سمت جنوب شهر اصفهان و در مجاورت بزرگراه شهید اقارب پرست واقع شده است. دسترسی به این پارک کوهستانی به راحتی امکان پذیر است.

آب و هوای این منطقه در تمام ایام سال بسیار لذت بخش و مطبوع است. اگر به کوهنوردی و ورزش های هوازی علاقه مند هستید، گردش و تفریح در پارک کوه صفه برای شما یک انتخاب عالی خواهد بود. تماشای این کوهستان جذاب را به ویژه در هنگام شب به شما توصیه می کنیم.

هنگامی که در مسیر ورزشی کوه صفه قدم می زنید، کافه ها، پایگاه کوهنوردی، درختان، فضای سبز، سنگفرش های زیبا و بسیاری موارد دیگر نظر شما را به خود جلب می کند. پارک کوهستانی صفه و محوطه اطراف آن، یک گردشگاه بسیار هیجان انگیز و البته چشم نواز به ویژه برای روزهای آخر هفته است.

یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی در کوه صفه، تله کابین صفه است. اگر بر این تله کابین سوار شوید می توانید منظره شهر و تمام منطقه کوهستانی را از ارتفاع زیاد تماشا کنید. این تجربه، یک حس وصف ناپذیر است.

در این کوه مراکز تفریحی مانند سالن بولینگ، شهر بازی کودکان، کافی شاپ، رستوران، مرکز تفریحی بازی های هیجان انگیز و بسیاری موارد دیگر نیز وجود دارد. اگر به اصفهان سفر کردید حتماً از مناظر کوه صفه دیدن کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *