اتاق فرار, تفریح, تفریحات هیجانی, تهران

محبوب ترین اتاق فرار در تهران

محبوب-ترین-اتاق-فرار-در-تهران

اتاق فرار در تهران

اتاق فرار در تهران یکی از بهترین سرگرمی ها در سال های اخیر به شمار می رود. این بازی در میان نوجوانان و جوانان بسیار پرطرفدار است. اتاق فرار به عنوان یک بازی منحصر به فرد، در یک محیط ترسناک و عجیب اجرا می شود. در این بازی برای خارج شدن از محیط باید با هم فکری تیم خود، معما ها را حل کرده و قفل ها را در زمان مشخص باز کنید.

راه اندازی بیش از 100 اتاق‌ فرار

در تهران تا به امروز بیش از 100 اتاق فرار با ژانرهای مختلف از جمله تئاتر تعاملی، کارآگاهی، معمایی، ترسناک و دلهره آور راه اندازی شده است. این بازی در تهران با عمر حدود 5 سال در ایران به یکی از تفریحات پرطرفدار تبدیل شده است.

البته توجه داشته باشید که اتاق فرار، موضوع تازه ای نبوده و این بازی هیجان انگیز بیش از یک دهه در نقاط مختلف از دنیا وجود دارد. جالب اینجاست که محبوبیت و مفهوم این بازی به گذشته های دور بازمیگردد. برای اولین بار اتاق فرار در افسانه های عنوان شد. براساس این افسانه ها دخمه های هزارتوی پر پیچ برای به دام انداختن هیولایی با سرگاو و بدن انسان و ارواح شیطانی طراحی می شد.

رزرو اتاق فرار در شهر تهران

این بازی برای افراد 18 تا 90 سال طراحی شده است. البته نوجوانان بالای 14 سال نیز با فرم رضایت والدین می توانند در اتاق های فرار هیجان انگیز شرکت کنند. شما می توانید برای رزرو و شرکت در اتاق فرار تهران از طریق سایت تعطیلات مارکت مراجعه کنید.

شما می توانید انواع اتاق‌های فرار در تهران با تخفیفات ویژه را از این طریق رزرو کنید. از انواع اتاق فرار می توان اسکیپ هارور، جاست اسکیپ، لایزال، اسکویید گیم، بینگو اسکیپ، مردگان، مون اسکیپ، کوئست روم، ارور اسکیپ، اسکیپ ویت آس اشاره نمود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *